Po prostu kocham kino :)

Zobacz przemianę Anne Hathaway 0

Anne Hathaway udowodniła, że jest skłonna do poświęceń by lepiej wcielić się w odgrywaną postać. Aktorka, na potrzeby roli Fantine w Les Misérables (na podstawie Nędzników Victora Hugo) przeszła potężną przemianę. Hathaway nie tylko obcięła na krótko swoje piękne włosy, ale również sporo schudła, by wyglądać na bardziej słabowitą.

Anne Hathaway
W Polsce premiera Les Misérables w reżyserii Toma Hoopera dopiero 25 stycznia 2013 roku, więc trochę trzeba będzie poczekać zanim zobaczymy efekty pracy twórców. Prasa jest bardzo zainteresowana drastyczną zmianą wyglądu 29-letniej aktorki. Zastanawiające jest również jak Anne Hathaway planuje zaprezentować się na ślubnym kobiercu z tak krótką fryzurą, bo powoli trwają przygotowania do jej ślubu. Anne HathawayAnne Hathaway

Poniżej prezentujemy dwa zdjęcia z planu filmu. Na jednym z nich możemy zobaczyć również siwiejącego Hugh Jackmana w roli Jeana Valjeana.
Patrząc na obsadę zapowiada się popis wspaniałej gry aktorskiej. W filmie wystąpią również: Helena Bonham Carter, Sacha Baron Cohen, Russell Crowe, Amanda Seyfried oraz Eddie Redmayne.

Zobacz zdjęcia z planu Les Misérables:

Anne HathawayAnne Hathaway Anne Hathaway, Hugh JackmanAnne Hathaway, Hugh Jackman
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…