Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Saoirse Ronan w Noah 1

Wspominaliśmy już przy zatrudnieniu Jennifer Connelly, że Darren Aronofsky pragnie, aby w jego nowym filmie pt. Noe: Wybrany przez Boga wystąpiła jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, Saoirse Ronan. Jego życzenia się ziściły, dzięki czemu ona otrzymała angaż. Oficjalnie nie podano, kogo miałaby zagrać, ale główne przypuszczenia głoszą, że ma się wcielić w synową Noego.

Saoirse Ronan

Niestety, mniej realistyczne życzenie twórcy nie doczekało się szczęśliwego rozstrzygnięcia. Reżyser musiał pójść na pewne ustępstwa. Planował nakręcić film z kategorią wiekową R, ale ostatecznie Paramount Pictures zażądał kategorii PG-13, co przy ponad stumilionowym budżecie nie powinno być zaskoczeniem. Quid pro quo, jak to powiadają.

Do tej pory umowy podpisano z: Russell Crowe, Jennifer Connelly oraz Saoirse Ronan. Jakiś czas temu mówiło się, że Liam Neeson ma zostać obsadzony jako czarny charakter. Ostatnio te głosy ucichły, ale mimo wszystko przewiduje się, że on jako kolejny aktor podpisze umowę ze studiem.

Zdjęcia ruszą w lipcu tego roku, a premiera filmu w Stanach jest zaplanowana na 28 marca 2014 roku.

Źrodło: http://www.thehollywoodnews.com/2012/04/26/ronan-connelly-join-crowe-on-noah/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…