Początek prac nad Avengers 2!

Zdjęcie z Avengers

Decyzja o rozpoczęciu prac nad kontynuacją megahitu Marvela, Avengers, nie powinna dziwić nikogo. Film w ciągu niespełna 2 tygodni zarobił na świcie 700 mln. Natomiast w USA pobił rekord najlepszego otwarcia (deklasując tym samym film Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II).

Przypominamy, że polska premiera filmu odbędzie się w nadchodzący piątek.

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela – Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności, nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.

Przy okazji publikujemy najnowszy spot filmu:


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.