Po prostu kocham kino :)

Yates rezygnuje z Your Voice In My Head 1

David Yates rezygnuje ze współpracy nad nowym filmem wytwórni Warner Bros – Your Voice In My Head. Projekt miał być kolejnym filmem reżysera zaraz po ukończeniu serii o Harrym Potterze. Okazało się, że rezygnacja Yatesa została spowodowana rodzinną sytuacją zdrowotną reżysera. Szczegóły odnośnie tego tematu nie są jednak znane.

David Yates

Yates, mający współpracować z gwiazdą z Potter’a Emmą Watson, podobno wcale nie chciał rezygnować z reżyserii filmu, a przełożyć projekt na dogodniejszy czas. Niestety scenarzyści i producenci nie chcieli dłużej czekać z pracami nad filmem. Ciekawe, kto teraz zajmie się reżyserią.

Your Voice In My Head opowiada dramatyczną historię Emmy Forrest (Emma Watson) zmagającej się z osobistymi problemami, która w końcu próbuje popełnić samobójstwo. Młoda kobieta zostaje jednak uratowana przez nowojorskiego psychiatrę doktora R. (Stanley Tucci), który sam zmaga się z chorobą nowotworową.

Watson i Yates pracowali razem nad ostatnimi czterema filmami z serii o Harrym Potterze. Prawdopodobnie, gdy reżyser będzie już gotowy do powrotu do świata filmu, podejmie się pracy przy nowym projekcie wytwórni Sony: A Reliable Wife.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…