Po prostu kocham kino :)

Znamy gwiazdę adaptacji książki S. Kinga 1

Minęło już kilka lat od ostatniej dużej ekranizacji adaptacji książki Stephena Kinga, co nie znaczy, że utwory pisarza straciły na popularności. Kilka projektów jest od dłuższego czasu w rozwoju, a wygląda na to, że jeden z nich zbliża się do realizacji.

Dowiedz się więcej o nowym The Ten O’Clock People.

Justin Long ma zagrać główną rolę w The Ten O’Clock People. Film na podstawie opowiadania Kinga o tym samym tytule przedstawia historię Bostończyka, który próbując rzucić palenie, zdaje sobie sprawę jak wielu ludzi mających władzę jest w rzeczywistości niehumanitarnymi potworami. Tom Holland, którego można nazwać weteranem Kinga – współtworzył już adaptację Pożeracze czasu oraz reżyserował film Przeklęty, będzie reżyserem i scenarzystą nowego projektu.

Zdjęcia do filmu powinny rozpocząć się 10 września w Nowym Jorku. Udział w tym filmie będzie interesującą zmianą dla Justina Longa, który jest najbardziej znany z głupkowatych, komicznych postaci.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2012-07-03

Justin Long to faktycznie (o ile się go kojarzy) głupie role w podrzędnych komedyjkach, zmierzy się z kolejną przerośniętą adaptacją tak zwanego mistrza horroru

Proszę czekać…