SDCC: Banner nowej Carrie

W sieci pojawiło się zdjęcie z konwentu Comic-Con, na których widoczny jest banner reklamujący nową Carrie. Z banneru możemy dowiedzieć się, że film ma trafić do kin wiosną przyszłego roku (15 marca).

Odrzucona przez rówieśników dziewczyna, Carrie White (w tej roli Chloë Grace Moretz) odkrywa w sobie zdolność telekinezy. Niechętny stosunek otoczenia, a także wpływ matki (Julianne Moore) – maniaczki religijnej doprowadza ją do agresji skierowanej przeciw całemu światu…

Będzie to już druga próba przeniesienia na ekran powieści Stephena Kinga. Za reżyserię filmu z 1976 r. pod takim samym tytułem odpowiadał Brian De Palma. Tym razem reżyseruje Kimberly Peirce.

Sprawdź banner:


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.