Jeszcze jeden plakat Niezniszczalnych 2

Sylvester Stallone, Terry Crews i Jason Statham w filmie Niezniszczalni 2 (2012)

Informowaliśmy niedawno o kolejnym plakacie filmu akcji Niezniszczalni 2, a już dziś Latino Review zaprezentowało jeszcze jeden poster filmu. Tym razem przedstawia on tylko jedną postać z filmu, graną przez Jean-Claude Van Damme'a.

Reżyseruje Simon West, a główne role grają: Sylvester Stallone, Jason Statham, Chuck Norris, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis i Jet Li.

Dystrybutor reklamuje film takim oto opisem: Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" – tego słowa żadnemu z nich nie trzeba powtarzać dwa razy. Uzbrojeni po zęby, wściekli jak nigdy, gotowi na największą zadymę, wyruszają wykończyć wszystkich złych kolesi jacy znaleźli się w scenariuszu. I tylko ktoś, kto nie wie nic o kinie akcji może zapytać: "no i co?". Odpowiedź jest oczywista: "Hasta la vista, Baby!". Jeszcze jakieś wątpliwości? Chuck Norris rozwieje je z półobrotu.

Polska premiera już 24 sierpnia!

Sprawdź kolejny plakat:

Plakat <a class=Plakat


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.