The Rock potwierdził, że zagra Lobo 1

Od czasu do czasu Dwayne "The Rock" Johnson bierze czas wolny od pracy i odpowiada na pytania fanów za pomocą Twittera. Rozmowy te nazywa "Rock Talk". Ubiegłej nocy aktor potwierdził plotki, które pojawiały się przez jakiś czas. Potwierdził że zagra komiksową postać zwaną Lobo.

W kwietniu zgłoszono, że Brad Peyton ma ponownie napisać scenariusz i wyreżyserować film o Lobo. Potencjalne wiązanie Dwayne'a Johnsona z produkcją wcale nie było zaskakujące, ponieważ pracował on już na planie z Peytonem przy okazji Podróży na tajemniczą wyspę.

Roger Slifer i Keith Giffen wspólnie stworzyli komiks w 1984 opowiadający o międzygalaktycznym łowcy trofeów. Postać ta osiągnęła nowy poziom popularności w latach 90., kiedy to Lobo powrócił jako motocyklista.

Joel Silver zajmie się produkcją. Póki co nie wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia do Lobo.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
maciek00 2012-07-17

Jak by to LOBO powiedział "… lepiej bym się bawił zapuszczając sondę w jelita"

kpr 2012-07-17

tragedia..

Ronaldinho 2012-07-17

Prawdziwego kapitalizmu w XXI wieku jak dotychczas zauważyć się za bardzo nie da…

Sebastian Kn©l 2012-07-16

oczywiście, trzeba by było podnieść kategorię wiekową, a co za tym idzie do kin nie przyszła by najliczniejsza grupa czyli osoby w wieku 13-17. Pieniądze, kapitalizm, komercja to XXI wiek.

Marek Jacek 2012-07-16

Strach się bać co z tego będzie… I tak sądzę, że w dzisiejszych czasach nie da się zrobić tego filmu tak jak przedstawiają tą postać twórcy komiksów. Nikt nie zgodzi się na wulgarność, krew i chamstwo do n-tej potęgi w kinie…

Proszę czekać…