Gangster Squad a strzelanina w Denver

Gangster Squad. Pogromcy mafii (2012)

Wytwórnia Warner Bros. wycofała z kin zwiastun filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii. Powodem takiej decyzji jest piątkowa strzelanina w kinie w Denver podczas projekcji nowego Mrocznego rycerza. Wszystko przez scenę z filmu, w której w kinie dochodzi do wymiany ognia. Warner Bros. nie podjął jeszcze decyzji odnośnie wycięcia sceny czy jakiejkolwiek opóźnienia premiery.

Premiera filmu w amerykańskich kinach była zaplanowana na 7 września tego roku. Tydzień później film ma zadebiutować na ekranach także w Polsce.

W filmie zobaczymy m.in.: Ryana Goslinga, Seana Penna, Josha Brolina, Emmę Stone, Nicka Nolte, Michaela Peñę i Giovanniego Ribisi.

Reżyseruje Ruben Fleischer (Zombieland, 30 minut lub mniej).


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.