Mroczny Rycerz powstaje - możliwy spin-off? 1

Jednym z nowych elementów wprowadzonych do fabuły najnowszego Batmana jest postać Kobiety Kot/Seliny Kyle, w którą wcieliła się Anne Hathaway. Jak wiadomo Mroczny Rycerz powstaje jest ostatnią częścią trylogii. Z tej racji jest duże prawdopodobieństwo, że Warner Bros. stworzy kolejny reboot o legendarnym superbohaterze, albo może spin-off. Anne Hathaway podczas wywiadu powiedziała, że byłaby zainteresowana zagraniem w nowym filmie o Kobiecie Kot, pod warunkiem że wyreżyseruje go Christopher Nolan.

Myślę że byłoby fantastycznie dowiedzieć się o niej więcej, ale tylko gdy władzę na projektem będą sprawowali właściwi ludzie. Ona mieszka w Gotham City, tak więc musieliby zająć się tym ludzie, którzy je stworzyli. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Christopher Nolan jeszcze nie ujawnił jakie ma plany względem nowego projektu, ale powiedział definitywnie, że Mroczny Rycerz powstaje to jest jego ostatnia wyprawa w świat Batmana.

Film miał swoją premierę 20 lipca br.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trophy 2012-07-25

To prawda. A na początku było sporo krytyki, że nie powinni ruszać Batmana, bo nic nowego nie nakręcą. Jednak jest to możliwe.
Mi też nie podobał się film z Halle Berry. Jeden z najnudniejszych o superbohaterze jaki widziałam.

Beznickowy 2012-07-23

Nie sądzę, aby Nolan się podjął kręcenia spin-offa, a tym bardziej reboota. Może jako producent/producent wykonawczy, ale nie jako reżyser. Wolałbym, żeby Nolan robił takie filmy jak Memento, Prestiż czy Incepcja. Pomimo, że seria o Batmanie w wykonaniu Nolana jest bardzo dobra, to jednak Mroczne Rycerze nie zaskakują tak jak jego inne filmy.

Spin-off z Kobietą-Kot… Ciekawe, czy widzowie zapomnieli już tragiczny film z Berry. W kinie do Batmana wrócono po 10 latach. Może i przyjdzie na nią kolej wkrótce, ale wolałbym Catwoman w wykonaniu a’la Michelle Pfeiffer aniżeli Anny Hathaway.

A reboot… nie mam osobiście nic przeciwko rebootom, jeśli mają być świeże i nowatorskie. Burton i Nolan pokazali, że historię o jednym Nietoperzu można przedstawić w dwóch różnych (i bardzo dobrych) konwencjach.

Proszę czekać…