Phoenix i Cotillard na zdjęciu z Lowlife

Marion Cotillard i Joaquin Phoenix na planie filmu Lowlife (2012)

W sieci zadebiutowała fotografia przedstawiająca Marion Cotillard i Joaquina Phoenixa z nowego filmu Lowlife w reżyserii Jamesa Graya.

Fabuła skupi się na imigrantce (Cotillard) cierpiącej męki po emigracji z Polski. Została ona zmuszona do prostytucji w celu zapewnienia bytu swojej chorej siostrze, a z czasem dostaje się pod skrzydła czarującego mężczyzny (Phoenix). Jeremy Renner ma zagrać kuzyna Phoenixa proponującego kobiecie namiętny romans.

Było to już czwarte spotkanie Phoenixa z reżyserem projektu (wcześniejsze filmy to: Ślepy tor, Królowie nocy i Kochankowie). Dla samego Phoenixa będzie to, wraz z filmem The Master, pierwsza rola od czterech lat.

Nie ustalono jak na razie daty premiery filmu.

Pierwsze oficjalne zdjęcie:

Joaquin Phoenix i Marion Cotillard w filmie LowlifeJoaquin Phoenix i Marion Cotillard w filmie Lowlife


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.