Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Zwiastun drugiego Silent Hill 3

Do sieci wypłynął pierwszy oficjalny zwiastun promujący sequel horroru Silent Hill z 2006 roku. Druga część, zatytułowana Silent Hill: Revelation 3D, ma trafić do amerykańskich kin 26 października tego roku, a do polskich 9 listopada.

Adelaide Clemens w Silent Hill: Revelation 3D

W filmie wystąpią Adelaide Clemens, Sean Bean, Kit Harington, Radha Mitchell, Deborah Kara Unger, Carrie-Anne Moss i Malcolm McDowell.

Film opowiadać ma losy Heather Mason (Clemens), która wraz z ojcem od lat ucieka przed tajemniczymi siłami, których istoty do końca nie pojmuje. W przededniu swoich osiemnastych urodzin, nawiedzana przez koszmary i opuszczona przez ojca, który nagle zniknął, Heather odkrywa, że nie jest osobą, za jaką się uważała. Odkrycie to prowadzi ją coraz głębiej w potworny świat, grożąc jej uwięzieniem w Silent Hill na wieki…

Film, kręcony w Toronto, bazuje na scenariuszu autorstwa reżysera Michaela Bassetta (Solomon Kane), który zgromadził wokół siebie ekipę specjalistów doświadczonych w tworzeniu filmów z pogranicza fantastyki i horroru. Można więc liczyć na interesujący, trzymający w napięciu film.

Zobacz zwiastun:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
MJ_MARTINO 2012-07-29

A tego 3D będzie tyle co pies napłakał…
Kurdę jak reklamują 3D to niech to będzie 3D a nie 5min z całego filmu …. naciągacze..

Krzysztof 2012-07-29

Cholera .. mam nieodparte, nieznosne wrecz wrazenie, jakby ten film byl niskobudzetowym spinoffem, albo produkcja telewizyjna … nie czuje tu AZ takiego klimatu, jak w Silent Hill Gansa.

… a moze sie myle ….

Proszę czekać…