Będzie 9. sezon Jak poznałem waszą matkę?

Twórcy serialu mówią, że rozmowy o przedłużeniu Jak poznałem waszą matkę do 9. sezonu, prawdopodobnie finałowego, są wstępne, ale bardzo optymistyczne. Stacja CBS jasno wypowiada się, że chciałaby kolejny sezon.

Zeszły rok był dla ekipy niesamowity. Nawiązaliśmy z nimi niebywałą więź. Oni wiedzą, że chcemy, aby serial powrócił w przyszłym roku, dlatego obecnie prowadzimy rozmowy, które są bardzo optymistyczne.

Współtwórcy Craig Thomas i Carter Bays powiedzieli, że planują każdy sezon bardzo dokładnie, a jednak poinformowali, że nie ma dokładnej daty kiedy poznamy tożsamość tytułowej matki.

To nie jest dla nas priorytet. Wiem że podobnie postąpili twórcy Zagubionych. Ludzie często zadają nam to pytanie. Może będzie tak, że przed ostatnim sezonem damy ludziom podpowiedź kto może być matką. Ciężko ustalić dokładną datę kiedy.

Jason Segel również wypowiedział się na temat kontynuacji serialu:

Chciałbym, aby serial zakończył się naturalnie, czy to na 8 czy na 9 sezonie. Odetchnąłem z ulgą jak dowiedziałem się, że istnieje jakiś plan.

Oprócz wieści na temat 9. sezonu, wiadomo również, że do obsady powrócą Joe Manganiello oraz Michael Trucco. Ten drugi miał powrócić w 7 sezonie, jednak inne zobowiązania na to nie pozwoliły.

Produkcja 8 sezonu Jak poznałem waszą matkę rozpocznie się w tym miesiącu.