Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

O 2. sezonie American Horror Story 1

Licznie nagradzany producent Ryan Murphy zdradził tytuł drugiego sezonu serialu American Horror Story, American Horror Story: Asylum.

Rodzina Harmonów w serialu American Horror Story (2011)

Akcja rozgrywa się w 1964 roku. W "American Horror Story: Asylum" wystąpią Jessica Lange, Sarah Paulson, Evan Peters, Lily Rabe, Zachary Quinto, James Cromwell i Joseph Fiennes.

Pierwsze zdjęcia do mini serii rozpoczęły się 17 lipca. Światową premierę zaplanowano na październik br., polscy widzowie zobaczą serial wkrótce po amerykańskiej premierze na kanale FOX.

Kiedy promowaliśmy serial w zeszłym roku nie chcieliśmy zdradzać wszystkich szczegółów publiczności, np. tego który z bohaterów nie przeżyje itp.

- tłumaczył współtwórca i producent wykonawczy Ryan Murphy.

Teraz, gdy wiemy już, że każdego roku będziemy opowiadać pewną historię, uznaliśmy że przyszedł czas na to, by zapowiedzieć nową część. Wybraliśmy tytuł Asylum, bo nie tylko opisuje miejsce – szpital dla umysłowo chorych, który niegdyś był oddziałem leczenia gruźlicy, prowadzony przez bohaterkę Jessicę Lange – ale oznacza także "przystań" dla niekochanych i niechcianych. Tegoroczny motyw przewodni to zdrowie psychiczne i radzenie sobie z problemami.

Pierwsza część American Horror Story, która dobiegła końca zeszłej jesieni, dostała 17 nominacji do nagrody Emmy, ustanawiając tym samym rekord pod względem ilości nominacji dla mini serii wyświetlanej w telewizji kablowej.

Ryan Murphy, Brad Falchuk, Dante Di Loreto i Tim Minear są producentami wykonawczymi American Horror Story: Asylum. Serial jest produkowany przez Twentieth Century Fox Television.

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…