Klienci Aster chcą oglądać trzeci sezon Zagubionych! 0

Klienci sieci telewizji kablowej Aster apelują o umożliwienie obejrzenia najnowszej serii Zagubionych poprzez włączenie AXN do sieci.

Jaką siłę ma internet wydaje mi się, że nie trzeba nikomu tłumaczyć i pokazuje to rozwój dziennikarstwa obywatelskiego w sieci. Mamy teraz kolejny dowód, że internet stał się miejscem, gdzie w sposób cywilizowany można wyrażać swoje niezadowolenie oraz potrzeby. Miłośnicy serialuZagubieni apelują do zarządu sieci Aster, żeby dać im szansę obejrzenia, jednego z najpopularniejszych seriali na świecie. Czy im się uda zależy również od Ciebie. Na razie petycja, którą możemy znaleźć na stronie presja.org otrzymała 67 głosów poparcia przy jednym głosie przeciw.

Przypomnijmy, że trzeci sezon serialu Zagubieni będzie pokazywała wyłącznie stacja AXN od 11 lutego.

Treść petycji znajdziesz tutaj presja.org

Zagubieni / axn.plZagubieni / axn.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

wikitoria

Ja nie mam wyboru. Dlatego dolaczam sie do prosby, zebyscie pomogli w petycji!!!

Neo10

aster jest ogólnie kijowe upc w warszawie jest o niebo lepsze, szczegolnie jezeli chodzi o oferte kanałów itp… osobiscie mam aster ale trzymam je tylko aby babcia miala tv sam mam tv "n" na ktorej mam wszystkie axny itp… ;] reszta 3 serie lostow widzialem i porownujac z 1 seria to nic specjalnego ;] choc chyba lepsza niz 2 seria

jedaj

popieram wszystkich w aster chociaz nie jestz z aster ale lost’ow kazdy musi obejrzec

Kazikkk

Placimy tyle pieniedzy za abonament w Aster, ze powinni nam sie odwdzieczyc dodanie AXN z Zagubionymi!!!

Proszę czekać…