Nowe zdjęcie z Uniwersytetu potwornego 3

Potwory i spółka, animacja współpracy studia Pixar i Disney z 2001 roku, po 12 latach doczekała się kontynuacji. Już w przyszłym roku, a dokładnie 5 lipca 2013 roku, dzięki Forum Film Poland nowa część Potwór i spółki, zatytułowana Uniwersytet potworowy, zagości na naszych ekranach, a już dzisiaj prezentujemy pierwszą zapowiedź.

Potwory i spółka to wielka fabryka, gdzie dziecięcy krzyk przerabia się na energię napędzającą miasto Monstropolis. Zatrudnione tam potwory muszą się jednak wcześniej gdzieś nauczyć straszenia i o tym właśnie będzie opowiadała nowa animacja.

Reżyserią tym razem zajął się Dan Scanlon, a w wersji oryginalnej będzie można usłyszeć między innymi: Steve’a Buscemi, Kena Jeonga, Billy'ego Crystala oraz Johna Goodmana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Asmodeusz 2012-08-25

kasa swoje robi a potwory i spółka to produkt który się sprzeda, choc pewnie nie będzie już tak dobry jak orginał

micamic 2012-08-25

Ja też uważam że Potwory to animacja wyjątkowa, ale kontynuacje zwykle wychodzą słabo, spójrzcie co zrobili z drugą częścią Cars – ulubionego filmu mojego syna.

Piotr Biernacki 2012-08-24

Według mnie "Potwory i spółka" to najlepsza produkcja Pixara wszech czasów. Wyżej je sobie cenię nawet od "Shreka". Mam nadzieję, że Monsters University też będzie na wysokim poziomie.

Proszę czekać…