Testosteron tańczy z Gwiazdami 0

Zdjęcia do spotu reklamowego komedii Testosteron – w której grają gwiazdy polskiego kina Piotr Adamczyk, Borys Szyc i Maciej Stuhr – zakończyły się w poniedziałek, 15 stycznia, w warszawskiej szkole tańca Eguarolla.

Miejsce to znane jest Polakom jako sala prób dla uczestników programu Taniec z gwiazdami.

Spot reklamowy Testosteronu – którego reżyserem jest Tomasz Konecki – to dowcipny pastiszem słynnego TVN-owskiego programu. Początkowo nieporadne próby i kroki gwiazd filmu – obok Adamczyka, Szyca i Stuhra zobaczymy Krzysztofa Stelmaszyka, Cezarego Kosińskiego, Tomasza Karolaka i Tomasz Kota – stopniowo nabierają tempa, przechodząc w szalony i radosny taniec z finałowych scen Testosteronu. Będą to pierwsze fragmenty filmu, które twórcy zdecydowali się pokazać polskiej publiczności.

Pomysł i scenariusz reklamówki opracowali twórcy Testosteronu – Andrzej Saramonowicz i Tomasz Konecki we współpracy z agencją reklamową Bum. – Testosteron to film niezwykły, niezwykła musi być również jego kampania reklamowa – komentuje Marek Bimer z agencji Bum.

Zwykle spoty reklamujące premiery kinowe są zmontowanymi fragmentami filmu. W tym przypadku autorzy projektu postanowili zastosować niezwykłe narzędzia promocyjne i nakręcić oddzielny, pełen energii spot reklamujący Testosteron. Po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć go w telewizji pod koniec stycznia.

Testosteron pojawi się w kinach 2 marca.

Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…