McConaughey na planie filmu Scorsese’a

Wychudzony Matthew McConaughey

W sieci pojawiły się zdjęcia Matthew McConaughey’ego z planu filmu The Wolf of Wall Street w reżyserii Martina Scorsese. Aktor niedawno schudł na potrzeby filmu The Dallas Buyer’s Club, gdzie gra mężczyznę zarażonego wirusem HIV w lata 80.

Film pojawi się w kinach w 2013 r. Nieznana jest jeszcze dokładna data premiery.

W filmie występują: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Kyle Chandler, Jon Favreau, Rob Reiner, Jon Bernthal i Margot Robbie.

Adaptacja książki Jordana Belforta. Film przedstawia historię wzlotu i upadku na Wall Street Jordana Belforta, brokera z Long Island. Droga jego kariery przepełniona była ciężkimi imprezami, narkotykami i alkoholem. Jordan został odesłany na 20 miesięcy do więzienia za odmowę współpracy w potężnym oszustwie finansowym w latach 90. Belfort płaci za to, że nie chciał mieć nic wspólnego z powszechną na Wall Street korupcją.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.