Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Batman odwiedził największego fana 3

Christian Bale pokazał swoją ludzką twarz wybierając się w odwiedziny do najmłodszego fana Batmana – 5-letniego Jaydena Barbera, u którego w 2010 roku wykryto śmiertelnego raka kości.

Gdy rodzice usłyszeli od lekarzy, że nie ma większych szans na wyleczenie chłopca postanowili spełniać jego listę życzeń. M.in. kupili mu szczeniaka i wybrali się na rodzinne wakacje na plażę.

Jednak największym marzeniem chłopca było spotkanie prawdziwego Batmana. 30.000 mieszkańców Youngstown w Ohio zorganizowało akcję na facebooku na rzecz chłopca pod nazwą Rozpalmy Bat-sygnał dla Jaydena. Celem było ściągnięcie na tą okoliczność prawdziwego Batmana – Christiana Bale’a, aby poznał Jaydena osobiście.

Akcja została zaplanowana na 23. sierpnia tego roku, kiedy to wszyscy mieszkańcy miasta odeskortowali małego fana na teren lokalnego boiska szkolnego. Jayden miał okazję osobiście odpalić Bat-sygnał oraz przejechać się Batmobilem.

Sam Bale nie miał możliwości przybycia na miejsce w planowanym terminie jednak zaprosił całą rodzinę do niego do Los Angeles, gdzie spędził z nimi czas w restauracji Disney’s Club 33, gdzie zjedli razem lunch.

Co ciekawe w zeszłym tygodniu okazało się, że nowotwór Jaydena jest w remisji co dobrze wróży dziecku.

Christian Bale i 5-letni fan BatmanaChristian Bale i 5-letni fan Batmana

Christian Bale i 5-letni fan BatmanaChristian Bale i 5-letni fan Batmana

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…