http://vimeo.com/mironkundzicz

Wznowiono pracę nad Magnum P.I. 0

Po prawie rocznej przerwie, wznowiono pracę nad kinową adaptacją popularnego serialu Magnum P.I..

Reżyserią ma się zająć Rawson Marshall Thurber (Zabawy z piłką). Skończył on też prace nad ostateczną wersją scenariusza i zaczął już kompletować obsadę.

Lance Armstrong i Matthew McConaugheyLance Armstrong i Matthew McConaughey

Serial, w którym główną rolę grał Tom Selleck (Trzech mężczyzn i dziecko), był wyświetlany w USA w latach 1980-1988. Opowiadał on przygodach Thomasa Magnuma, szefa ochrony w posiadłości pewnego milionera. Ponieważ jego pracodawcy nigdy nie ma w domu, Thomas bez skrupułów korzysta z jego pieniędzy i czerwonego Ferrari. Ponieważ w posiadłości nie ma za dużo roboty, Magnum umila sobie czas pracą prywatnego detektywa.

Matthew McConaughey (Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie) ma wcielić się w tytułową rolę Thomasa Sullivana Magnuma, Steve Zahn (Orbitowanie bez cukru) ma zagrać jego przyjaciela Ricka, Tyrese Gibson (Za szybcy, za wściekli) zagra pilota helikoptera imieniem T.C., a William H. Macy (Miasteczko Pleasantville) Higginsa, brytyjczyka, który zarządza posiadłością.

Ciągle jednak nurtuje fanów jedna rzecz, nie wyobrażają sobie postaci Magnuma bez włosów na klatce piersiowej. Nie zmienia to jednak faktu, że McConaughey występujący tylko w krótkich spodenkach i mocnym zarostem może być ciekawym zjawiskiem.

Twórcy planują, aby bohaterowie filmu, byli, tak samo jak w oryginale, weteranami wojny. Nie będzie to jednak, tak jak w oryginale Wietnam, a Irak.

Matthew McConaughey, Steve Zahn i William H. Macy spotkali się już w roku 2005 na planie przygodowej komedii Sahara.

I jeszcze na koniec zobaczcie jak Matt Damon (Nieustraszeni bracia Grimm) parodiuje Matthew McConaugheya.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…