Nowy film twórców Piły! 0

Pojawiły się pierwsze kadry do długo oczekiwanego filmu Jamesa Wana – Dead Silence. Reżyser obsadził w nim aktorów znanych z kultowej już serii Pił…

James Wan, reżyser, któremu duży sukces przyniosła kultowa Piła szykuje kolejny film o podobnych klimatach. Premiera światowa filmu nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, chociaż pierwsze przedpremierowe pokazy zaplanowano już na marzec. Scenariuszem zajął się Leigh Whannell, twórca opowiadań, jak i samego Jigsawa. Będziemy go mogli zobaczyć także na ekranie. Pojawi się jeszcze inny aktor znany z Piły II, a jest nim mianowicie Donnie Wahlberg, który w sequelu psychopatycznych zagadek wcielił się w detektywa Erica Matthewsa. W tym obrazie niewiele się zmieni, powierzono mu rolę detektywa Jima Liptona. Fani trylogii Saw są przekonani, że szykuje się kolejna genialna seria z tego gatunku.

Kadr z filmu Dead Silence 2007Kadr z filmu Dead Silence 2007

Już dziś możemy rozmyślać nad dwoma udostępnionymi kadrami z filmu. Przypominają one znane nam dobrze tajemnicze motywy z marjonetkami. Według amerykańskich krytyków filmowych będzie to najlepszy thriller tego roku, choziaż na drugie półrocze zapowiedziano sporo innych tajemniczych tytułów z gatunku, które mogą stać się potencjalną konkurencją. 23 marca odbędzie się pierwszy oficjalny specjalny pokaz filmu, na który zaproszono już setki ważnych osobistości ze świata filmu.

Film opowiada historię pewnego wdowca, który wraca do swojego miasteczka w celu szukania odpowiedzi wyjaśniających śmierć jego żony.

Po drodze spotyka go wiele przerażających rzeczy… Za oceanem dystrubucją filmu zajmuje się Universal, a nie jak to z początku planowano – Lions Gate Films. Powodem tego jest, iż ekipa filmowa nie zgodziła się na stworzenie czwartej już części historii o panu Pile. Stwierdzili, że nie ma to sensu i pora na coś nowego. Nie znaczy to jednak, że film nie powstanie. James Wan, reżyser pierwszej Piły zapowiada, że Dead Silence będzie czymś całkiem innym porównując do siebie klimaty thrillerów ostatnich lat… Wkrótce więcej kadrów oraz szczegółów na temat filmu.

Aseq

Kadr z filmu Dead Silence 2007Kadr z filmu Dead Silence 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 18

bluevelvet90

eee, ja myślę, że nic i tak "Piły" nie pobije :P

Anonimowy

Podejrzewam, że film będzie trzymał poziom "Pił", więc będzie marny…

A czepiając się… chyba nie można napisać "Powodem tego jest, iż ekipa filmowa…". To nie jest po polsku. W takście jest tez kilka mniejszych błędów, ale ten razi najbardziej.

Aseq Anonimowy

mylisz sie, uwierz mi ;)

Trophy

A tak poza tym, to straszny gniot się szykuję!

Ronaldinho Trophy

Na ta chwile tego nie można powiedzieć, nie ma pełnego opisu, zwiastunu. Liczę na to, że jak na Jamesa Wana przystało, coś dobrego z tego wyjdzie.

DrOOcik Ronaldinho

Dopóki się osobiście nie obejrzy, to można tylko gdybać.
A zwiastuny można zrobić tak perfekcyjnie (Hollywood ma super speców), że z największego gniota wychodzi hicior. To sztuka sama w sobie, jak reklamówki. Sztuka montażu.

Ismaelo

Trylogia Piły według mnie była świetna! Z miłą chęcią wybrałbym się jeszcze raz na trylogię Pana Układanki:-) Jestem ciekaw, czy "DS" będzie równie mocny….
A tak na marginesie to ta kukła na fotce, przypomina mi kukiełkę z serialu młodzieżowego "Gęsia skórka"…

Aseq Ismaelo

odrazu to samo mi sie skojarzylo! I jestem pewien, ze maja one duzo wspolnego… W "Gesiej skorce" mta marionetka gadala i krzywdzila bachory ;P

raven6

tamta kukla lepsza byla

Proszę czekać…