Zdjęcia z planu The Wolf of Wall Street

Martin Scorsese na planie filmu Wyspa tajemnic (2010)

W sieci pojawiły się zdjęcia Margot Robbie z planu filmu The Wolf of Wall Street w reżyserii Martina Scorsese. Aktorka wciela się w postać żony głównego bohatera.

W filmie występują: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Kyle Chandler, Jon Favreau, Rob Reiner, Jon Bernthal i Matthew McConaughey.

Adaptacja książki Jordana Belforta. Film przedstawia historię wzlotu i upadku na Wall Street Jordana Belforta, brokera z Long Island. Droga jego kariery przepełniona była ciężkimi imprezami, narkotykami i alkoholem. Jordan został odesłany na 20 miesięcy do więzienia za odmowę współpracy w potężnym oszustwie finansowym w latach 90. Belfort płaci za to, że nie chciał mieć nic wspólnego z powszechną na Wall Street korupcją.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.