Shailene Woodley jako Mary Jane Watson?

Kirsten Dunst jako Mary Jane Watson w filmie Spider-Man 2 (2004)

Shailene Woodley, aktorka znana ze Spadkobierców, gdzie wystąpiła u boku George'a Clooneya, prowadzi wczesne rozmowy ze studiem Columbia w sprawie angażu do filmu The Amazing Spider-Man 2. Miałaby się wcielić w postać Mary Jane Watson. Przypomnijmy, że w poprzedniej trylogii o Spider-Manie w reżyserii Sama Raimiego postać tą grała Kirsten Dunst.

Studio także zakończyło negocjacje z odtwórcami ról z pierwszej części Niesamowitego Spider-Mana, Emmą Stone i Andrew Garfieldem.

Shailene WoodleyShailene Woodley

Avi Arad i Matt Tolmach wyprodukują sequel, a Alex Kurtzman i Roberto Orci są odpowiedzialni za ostateczną wersję scenariusza, która jednak jest trzymana w tajemnicy. Wciąż nie wiadomo kto będzie przeciwnikiem Petera Parkera w kontynuacji.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.