Nowy plakat filmu Oz: Wielki i Potężny

Zdjęcie z filmu Oz: Wielki i Potężny (2013)

W sieci zadebiutował kolejny plakat filmu w reżyserii Sama Raimiego Oz: Wielki i Potężny. Na grafice możemy zobaczyć postać zielonoskórej wiedźmy Evanory, granej przez Rachel Weisz.

W Polsce film pojawi się w 3D 8 marca 2013 r.

Produkcja ze stajni Disneya, będąca prequelem musicalu MGM z 1939 r. skupi się na młodości Czarnoksiężnika z Oz. Drobny iluzjonista Oscar Diggs (James Franco) wraz ze swoim asystentem, gadającą małpką Finleyem (Zach Braff) zostaje zmuszony do opuszczenia wędrownego cyrku. Przypadkiem trafia do magicznej krainy Oz, gdzie cyrkowy magik zostaje omyłkowo wzięty za wielkiego czarnoksiężnika. Szybko wplątuje się w konflikt między czarownicami rządzącymi krainą. W obsadzie są także: Michelle Williams, Mila Kunis i Abigail Spencer.

Źrodło: http://collider.com/oz-the-great-and-powerful-poster/207537/


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.