Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Han Solo w Gwiezdnych Wojnach 7? 2

Ostatnio sporo się mówi o powrocie do nowej trylogii Gwiezdnych Wojen postaci z pierwszych 3. części serii, tj. Luke’a Skywalkera, księżniczki Leii i Hana Solo. O ile prawdopodobnie bardzo chętnie do swoich ról powrócą Mark Hamill i Carrie Fisher, nie można tego samego powiedzieć o odnoszącym większe sukcesy zawodowe Harrisonie Fordzie.

Harrison Ford

Entertainment Weekly twierdzi, że Ford jest otwarty na propozycje i dość entuzjastycznie podchodzi do pomysłu. Warto zaznaczyć, że aktor wypowiedział się nie tylko o jednej, ale o wszystkich trzech potencjalnych nowych częściach.

Warto przypomnieć, że jeszcze kilka lat temu Harrison Ford ironicznie mówił:

Jako postać już mnie on nie interesuje… Myślałem, że umrze na końcu trzeciej części żeby oddać filmowi trochę głębi… George mówił jednak, że nie będzie przyszłości z zabawkami martwego Hana.

Wiadomo na pewno, że aktor nie podpisze żadnego kontraktu do momentu powstania scenariusza i przypisania do filmu reżysera. Mimo wszystko dobrze wiedzieć, że nie odrzuca on roli na starcie i chociaż pomyśli o powrocie do serii.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

tjindy 2012-11-09

@derik a co to są "chity"?

Asmodeusz 2012-11-07

Wrócił z Indianą pewnie wróci i z Hanem, kolejne filmy ze swiata gwiezdnych wojen to murowane chity, nawet jeśli nie będą tak dobre jak orginały

Proszę czekać…