"May the Force Be With You"

Wzgórza mają oczy 2 - zobacz pierwszy kadr z filmu! 0

Producenci filmu udostępnili w sieci pierwszy oficjalny kadr z filmu, wcześniej opublikowali zdjęcia promocyjne. Publikując kadr została także podana informacja o zmianie daty premiery. Niedawno także pojawił się polski plakat.

Plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2 2007Plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2 2007

Pierwotnie data premiery była zaplanowana na 2 marca 2007 roku. Nowa data to 23 marca, czyli ten sam dzień, w którym premierę będzie miał nowy horror twórców PiłyDead Silence. Szykuje się emocjonujący pojedynek w amerykańskim Box Office.

Wzgórza mają oczy 2 to kontynuacja przebojowego horroru o monstrualnej rodzinie kanibali, która urządza polowanie na ludzi na odciętej od świata meksykańskiej pustyni. Tym razem jej ofiarami padają młodzi funkcjonariusze Gwardii Narodowej, którzy na pustyni odbywają swój pierwszy poważny trening.

Zdjęcia do filmu były kręcone w Maroko. Zwiastun możesz zobaczyć TUTAJ.

Główne role w filmie zagrają m. in. Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Michael Bailey Smith i Derek Mears, który jako pierwszy podpisał kontrakt na udział w filmie. Na drugim planie zobaczymy takich aktorów jak: Jeff Kober, Archie Kao czy Philip Pavel. Wzgórza mają oczy 2 reżyseruje Martin Weisz. Scenariusz napisałWes Craven wraz z swoim synem Jonathanem. Film produkują: Peter Locke, Marianne Maddalena i wspomniany wcześniej współtwórca scenariusza Wes Craven.

Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby zobacz zdjęcie w większej rozdzielczości.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Anonimowy

Przecież to tylko plecy…

CoRey

bardzo dobra charakteryzacja (czy tam efekty specjalne ;p), ale poza tym to nie powala…
Trzeba będzie poczekać na film :D

Proszę czekać…