Fdb życzy Wesołych Świąt

Wesołych

Jak co roku redakcja Fdb.pl pragnie życzyć Wam wszystkiego dobrego, zdrowia, radości i czasu spędzonego w rodzinnym gronie. Niech te święta będą filmowe i niezapomniane.

A że mamy do czynienia z portalem filmowym – oby filmowa pasja dalej się rozwijała. I życzę jak najwięcej wolnego czasu na jej krzewienie. Oby baza rozrastała się, do nas docierały nowe funkcjonalności. Oby zawitało do nas jak najwięcej dobrych filmów, a gnioty omijały szerokim łukiem. I jak najwięcej dobrego kina w nadchodzącym roku.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za ich aktywność, weryfikatorom i redaktorom. Mamy nadzieję, że nie zabraknie was w nadchodzącym roku.

W telewizji dzisiejszego wieczora macie do wyboru trzy świąteczne pozycje: W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju!, animację Renifer Niko ratuje święta i To właśnie miłość.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.