Podejrzani zakochani i sztampowy plakat 1

W sieci pojawił się plakat promujący polską komedię kryminalną Podejrzani zakochani w reżyserii Sławomira Kryńskiego. Polska premiera 25 stycznia 2013 r. dzięki Forum Film Poland.

Sonia Bohosiewicz i reżyser filmu PODEJRZANI ZAKOCHANI, Sławomir Kryński

Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię – ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców. W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej omyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany. Tu nawet zakochanymi zostaje się z przypadku! Wraz z inteligentem i romantyczką w ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń miłosno-kryminalnych zostaną wplątani femme fatale, rabuś, oszust i kierownik-służbista.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Krzysztof 2012-12-30

Czy istnieje jakas mozliwosc wysadzenia w powietrze polskiej kinematografii i calej tej holoty, ktora mysli, ze jest rezyserami i aktorami? Aczkolwiek widac, ze ten akurat rezyser (kto to w ogole jest?) to jakis cool elo spoko jajcarski koles! To bedzie dobra komedia – ja to czuje w kosciach, ze pieczolowicie przygotowywana od czasow skonczenia szkoly rezyserskiej – to nie moze sie nie udac!!!

A moze jakas mala bombka atomowa? Ale tak ukradkiem, bo … aaa i tak nikt by nie zauwazyl, jakby to wszystko pierd**neło.

Proszę czekać…