Po prostu kocham kino :)

Zmysłowy plakat filmu Nieulotne 4

Dramat Nieulotne w polskich kinach zadebiutuje 8 lutego 2013 dzięki dystrybutorowi Kino Świat, a już dzisiaj prezentujemy pierwszy plakat produkcji.

Przypomnijmy, że swoją światową premierę, film Nieulotne, będzie miał na festiwalu Sundance Film Festival. To już drugi doceniony za granicą film młodego polskiego reżysera Jacka Borcucha, którego poprzedni obraz Wszystko, co kocham był polskim kandydatem do Oscara.

Nieulotne, to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, podczas wakacyjnej pracy w Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.

Wypowiedź reżysera Jacka Borcucha o filmie:

Czy kilka sekund – realnych i policzalnych, może mieć wpływ na nasze życie…? Jak może je zmienić…? Moment, w którym zaczynamy zastanawiać się nad odpowiedzią, to moment, w którym zaczyna się pasjonująca podróż. Podróż w nieznane, podróż w odległe regiony wyobraźni, gdzie przewodnikiem jest intuicja i instynkt. „Nieulotne” to współczesna próba przyjrzenia się kondycji ludzkiej w skali mikro. Oczami młodych ludzi obserwujemy powolny rozkład ich pozornie uporządkowanego świata. Widz zostaje postawiony w sytuacji emocjonalnie zależnej od losu bohaterów, nie nachalnie, po prostu, w oparciu o współodczuwanie, chęć zrozumienia. Razem z nimi, a właściwie dzięki nim, mamy okazję sami stanąć naprzeciw własnej natury i zadać kolejne pytanie bez odpowiedzi.

Zobacz pierwszy plakat:

<a class=

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2013-01-11

Brawa dla dystrybutora za plakat i za to, że nie zwleka z polską premierą.

Proszę czekać…