"May the Force Be With You"

Kolejni aktorzy w Halloween 0

Rob Zombie na swoim blogu w MySpace poinformował, że do obsady nowej wersji horroru Halloween dołączyło 5 osób.

Plakat do filmu Halloween 2007Plakat do filmu Halloween 2007

Adrienne Barbeau, Clint Howard, Courtney Gains i Daryl Sabara dołączyli do obsady filmu, pomimo że Zombie nie zdecydował jeszcze kto z nich zagra jakie postacie. Oprócz nich dołączył również Brad Dourif, który zagra Szeryfa Haddonfielda. Douriff w świecie filmowego horroru jest znany jako głos słynnej już Laleczki Chucky.

Dotychczas obsadzone postacie:

Obecnie film jest na etapie pre-produkcji, zbierana jest obsada i pozostała ekipa filmu. Zdjęcia do filmu rozpoczną sie w marcu.

Data premiery zaplanowana jest na 31 sierpnia 2007 roku w USA.

Rob Zombie powiedział, że nowa wersja Halloween będzie bardziej prequelem niż remake'iem. Film będzie opowiadał w dużej części o tym, co działo się z Michaelem Myersem zanim zobaczyliśmy go w w oryginale Carpentera. Zombie nakręci także The making of Halloween, czyli 30-minutowe kulisy z filmu.

Halloween to jeden z horrorów, który zapoczątkował gatunek zwany slasherem. Michael Myers mając 6 lat trafia do szpitala psychiatrycznego, ponieważ wcześniej brutalnie zamordował swoją rodzinę. Po 15 latach Michael ucieka ze szpitala, zakłada białą maskę i zaczyna siać grozę w czasie święta Halloween w okolicy domu, w którym zabił swoją rodzinę. Doktor Loomis postanawia powstrzymać psychopatycznego Michaela. Loomis wie, że jedynym sposobem na powstrzymanie mordercy jest zabicie go. Do tej pory powstało siedem kontynuacji horroru Johna Carpentera.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…