"May the Force Be With You"

Rachael Taylor gwiazdą nowej wersji horroru Shutter 0

Pół roku temu wytwórnia filmowa Vertigo Entertainment ogłosiła, iż zamierza zrealizować remake tajlandzkiego horroru Shutter. Dziś rozpoczęto kompletowanie obsady, a także wyznaczono już reżysera filmu.

Rachael Taylor/wireimage.comRachael Taylor/wireimage.com

Rachael Taylor (See No Evil, Transformers) została obsadzona w głównej roli w nowej wersji przebojowego horroru Shutter. Producenci zatrudnili także reżysera, został nim Masayuki Ochiai (Infekcja). Roy Lee, Doug Davison i Taka Ichise zajmują się produkcją filmu. Scenariusz na podstawie oryginału filmu napisał Luke Dawson.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w następnym miesiącu w Tokio.

Premiery filmu w USA można się spodziewać pod koniec 2007 roku.

Shutter – Widmo to opowieść o młodym fotografie -Tunie, który pewnego wieczoru, wracając samochodem ze swoją dziewczyną Jane z podmiejskiego przyjęcia, na pustej drodze potrąca kobietę. Przerażeni uciekają z miejsca wypadku. Próbują zapomnieć o feralnej nocy, ale wkrótce okaże się, że przed przeszłością nie da się uciec. Nocami Jane prześladują koszmary, a Tun zaczyna dostrzegać na swych zdjęciach dziwne, rozmazane postaci. W tajemniczych okolicznościach zaczynają ginąć ich najbliżsi. Tun i Jane muszą znaleźć odpowiedź na pytanie kto lub co pojawia się na zdjęciach, bo wkrótce może być za późno.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Tomassh

I znowu zrobia z super filmu BADZIEWIE!! :P

zvierzak Tomassh

Gorzej niż badziewie

CoRey

beznadziejny pomysł z tym remakiem – oryginalna wersja była idealna i Amerykańce powinni zostawić ją w spokoju

Proszę czekać…