150 złotych dla WOŚP za koszulkę fdb.pl! 0

Dokładnie tydzień temu odbył się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był to już XV finał!

W czasie XV finału zadeklarowano 23 105 329 zł. Do dnia dzisiejszego na koncie WOŚP znalazło się 12 177 850,26 zł. Dzięki stronie www.wosp.allegro.pl zebrano 1 129 039 zł. Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach, jak i nauka pierwszej pomocy. Serwis fdb.pl wystawiła na aukcji unikatową koszulkę z logiem fdb.pl. Była to pierwsza oficjalna koszulka, jaką wyprodukowaliśmy.

Strona licytacji na WOŚPStrona licytacji na WOŚP

Zacięta rywalizacją trwała do ostatniej minuty aukcji. Przez dwa dni utrzymywała się cena 103,50 złotych i wydawało się, że emocje się skończyły. Na finiszu walka rozgorzała na nowo i toczyła się między dwójką uczestników bgh_bgh oraz dkereb. Ostatecznie wygrał dkreb, czyli Pan Darek Kerebiński z ofertą 140,50 zł i przelicytował bgh_bgh zaledwie o 2,50 zł. Warto dodać, że zwycięzca na konto WOŚP wpłacił 150 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom aukcji. Cel jaki przyświeca Wielkiej Orkiestrze zawsze będzie bliski naszemu serwisowi i cieszymy się, że również wśród użytkowników fdb.pl znaleźli się ludzie o Wielkim Sercu. Każdy, kto wziął udział w aukcji może czuć się jej zwycięzcom! Gratulujemy!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trophy

A kim jest dkereb? :D

Proszę czekać…