Zwiastun 4. sezonu Community

Community

Opublikowano zwiastun promujący nowy, czwarty sezon komediowego serialu Community. Premiera pierwszego odcinka sezonu odbędzie się już w ten czwartek (7 lutego).

Przypominamy, że premiera została przeniesiona z okresu jesiennego na luty.

Serial opowiada o grupie studentów państwowej uczelni w Kolorado, a skupia się w szczególności na Jeffie Wingerze, prawniku, który został zawieszony w wykonywaniu obowiązków. Musiał wrócić na studia, po tym jak jego dyplom został unieważniony, gdy okazało się, że zdobył go w Kolumbii, a nie na Uniwersytecie Columbia. Jeff zaczyna uczęszczać do Greendale Community College, gdzie zaczyna mu się podobać studentka Britta Perry. Poznaje również oryginalnego Pierce’a Hawthorne’a, siedmiokrotnie żonatego, który to udziela Jeffowi wielu dziwnych życiowych lekcji.

Źrodło: http://collider.com/community-season-4-trailer/


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.