Chris Pratt w Guardians of the Galaxy! 4

Po długich poszukiwaniach, Marvel Studios w końcu znalazł odtwórcę głównej roli w szykowanych Strażnicy Galaktyki w reżyserii Jamesa Gunna (Super). Został nim Chris Pratt, znany z ról w m.in. Moneyball czy nowych Wróg numer jeden i Movie 43.

Chris Pratt jako Scott Hatteberg w filmie MONEYBALL (2011)

Wcieli się w rolę Star-Lorda (prawdziwe nazwisko to Peter Quill), lidera tytułowych obrońców galaktyki, broniących Układ Słoneczny przed inwazją obcych. Matka bohatera była człowiekiem, natomiast ojcem był obcy.

Pierwszy komiks Guardians Of The Galaxy pojawil się w 1969 roku, jednak nie był kontynuowany jako seria komiksów aż do lat 90.

W castingu brali udział również: Joel Edgerton, Jack Huston, Jim Sturgess, Lee Pace i Eddie Redmayne. Poważnym kandydatem był również Zachary Levi (aktor wystąpił także w innym marvelowskim filmie – Thor: Mroczny świat). Wcześniej także Joseph Gordon-Levitt był brany pod uwagę, jednak wyraził zainteresowanie innymi filmami niż ten.

Wcześniej także donosiliśmy na łamach fanpage’u o zaskakujących dwóch kandydaturach do filmu – Adamie Sandlerze i Jimie Carreyu.

Światowa premiera filmu planowana jest na 1 sierpnia 2014 r.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…