Robert De Niro w drugiej części Infiltracji 0

Robert De Niro zagra w sequelu filmu Infiltracja Martina Scorsese.

Pierwsza część obrazu stanowi remake chińskiej trylogii Infernal Affairs: Piekielna gra. Azjatycki pierwowzór opowiada historię psychologicznego pojedynku pomiędzy policyjnym informatorem działającym w strukturach mafii i gangsterem, któremu udało się przeniknąć do policji. Akcja drugiej części filmu przenosi nas do lat 90. i traktuje o początkach kariery obu bohaterów. Infernal Affairs III to z kolei wyjątkowe połączenie prequela i sequela.

Robert De Niro w filmie Siła strachu 2005Robert De Niro w filmie Siła strachu 2005

Film opowiada o wydarzeniach mających miejsce 10 miesięcy po tych, które przedstawiono w pierwszej części, ale znalazło się w nim wiele scen przedstawiających również wcześniejsze losy adwersarzy.

Martin Scorsese planuje stworzyć kontynuację Infiltracji na wzór zrealizowanej w Hong Kongu trylogii. Mark Wahlberg, który zagra w kolejnej części, zdradził, że reżyser wskrzesi w niej postacie grane wcześniej przez Leonardo DiCaprio, Matta Damona, Jacka Nicholsona oraz Martina Sheena.

Przypomnijmy, że film Infiltracja przyniósł Martinowi Scorsese Złoty Glob dla najlepszego reżysera.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

kill

Zgadzam się, że skoda czasu na sequel. Już pierwsza część była mocno przegadana, nudnawa i nie do końca trzymała linie fabularną. Teraz może być tylko gorzej.

zvierzak

co za dużo to nie zdrowo. Wyczerpały sie pomysły na filmy i z kasą nie ma co robić :D

Trophy

O nie-eeee. Tylko nie sequel "Infiltracji". Im chyba rozum odjęło, niech tworzą jakieś nowe filmy, a nie za sequele się biorą. :)

Proszę czekać…