Hobbit: Niezwykła podróż już od 9 kwietnia! 1

Produkcja New Line Cinema i Metro-Goldwyn-Mayer Pictures (MGM) wyreżyserowana przez zdobywcę Oscara® Petera Jacksona Hobbit: Niezwykła podróż, zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już 9 kwietnia w ofercie Galapagos Films! Wszystkie wydania zawierają ponad 130 minut materiałów dodatkowych.

Hobbit: Niezwykła podróż

Pierwsza z trzech części filmowej trylogii oparta jest na ponadczasowym arcydziele "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R. Tolkiena. Film Hobbit: Niezwykła podróż, nominowany do trzech Nagród Akademii®, to epicka przygoda, która przeniesie widzów ponownie w fantastyczny świat Śródziemia.

W filmie spotykamy wielu aktorów znanych z Władcy pierścieni. Ian McKellen powrócił w roli Gandalfa Szarego. Partnerują mu Martin Freeman w roli Bilbo Bagginsa oraz Richard Armitage jako Thorin Oakenshield. Ponownie w filmie pojawili się także: Cate Blanchett jako królowa elfów Galadriela, Ian Holm jako Bilbo w starszym wieku, Christopher Lee jako czarodziej Saruman, Hugo Weaving jako elficki władca Elrond, Elijah Wood jako hobbit Frodo, Orlando Bloom jako elficki łucznik Legolas oraz Andy Serkis w roli Golluma.

W skład międzynarodowej obsady weszli także:
James Nesbitt, Ken Stott, Sylvester McCoy, Barry Humphries, Aidan Turner, Dean O’Gorman, Graham McTavish, Adam Brown, Peter Hambleton, John Callen, Mark Hadlow, Jed Brophy, William Kircher, Stephen Hunter, Lee Pace, Benedict Cumberbatch, Manu Bennett and Conan Stevens.

Autorami scenariusza filmu Hobbit: Niezwykła podróż są Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson i Guillermo del Toro. Scenariusz oparty został na powieści J.R.R. Tolkiena. Za produkcję filmu oprócz Petera Jacksona odpowiadają Carolynne Cunningham, Zane Weiner i Fran Walsh. Producentami wykonawczymi są Alan Horn, Toby Emmerich, Ken Kamins i Carolyn Blackwood, wraz z Phillippą New Line Cinema i Metro-Goldwyn-Mayer Pictures przedstawiają produkcję WingNut Films Hobbit: Niezwykła podróż. Wszystkie trzy filmy składające się na trylogię "Hobbit" obejmującą także filmy: Hobbit: Samotna góra i Hobbit: Tam i z powrotem zostały wyprodukowane przez New Line Cinema i Metro-Goldwyn-Mayer Pictures (MGM), z New Line jako zarządzającym produkcją.

Premiera kinowa filmu Hobbit: Niezwykła podróż w Polsce, miała miejsce 28 grudnia 2012, drugi film Hobbit: Samotna góra w kinach pojawi się 27 grudnia 2013, ostatni część trylogii: Hobbit: Tam i z powrotem będzie miał premierę 18 lipca 2014.

WYDANIA BLU-RAY 3D, BLU-RAY I DVD
Hobbit: Niezwykła podróż na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zadebiutuje już 9 kwietnia w wydaniach:

  • 4-dyskowe wydanie Blu-ray 3D zawiera kinową wersję filmu w 3D w jakości High Definition na Blu-ray, na 2 płytach Blu-ray, kinową wersję filmu w 2D w jakości High Definition na Blu-ray oraz dodatki specjalne na płycie Blu-ray.
  • 2-dyskowa edycja specjalna Blu-ray zawiera kinową wersję filmu oraz dodatki specjalne w najwyższej jakości obrazu i dźwięku High Definition.
  • 2-dyskowa edycja specjalna DVD zawiera kinową wersję filmu oraz dodatki specjalne w standardowej jakości DVD.

Wydania Blu-ray 3d, Blu-ray i DVD zawierają film w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy) oraz ponad 100 minut fantastycznych dodatków specjalnych z polskimi napisami, m.in:

  • Video blog:

Wyrusz w swoją własną podróż za kulisy filmu wraz z reżyserem Peterem Jacksonem, który zabierze Cię na wyprawę, podczas której zobaczysz tajniki powstawania Hobbita. Przyłącz się do niego i zobacz cały proces pracy nad filmem, odwiedź Hobbiton, udaj się w plenery. Zobacz jak Jackson przekroczył granice filmowe i wkrocz na czerwony dywan oglądając 10 obszernych materiałów filmowych stworzony specjalnie dla fanów.

  • Początek produkcji
  • Filmowanie w 3D
  • Post-produkcja
  • Światowa premiera w Wellingtone

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:
kliknij

Hobbit: Niezwykła podróżHobbit: Niezwykła podróż

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Proszę czekać…