Zdjęcia Josha Brolina z Sin City 2

Fragment plakatu filmu SIN CITY: A DAME TO KILL FOR (2013)

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia przedstawiające Josha Brolina w sequelu ekranizacji komiksu z 2005 r., Sin City: A Dame to Kill For. Na jednym ze zdjęć widoczny jest także jeden z reżyserów projektu, Robert Rodriguez.

Fabuła filmu ma być oparta na na komiksach A Dame To Kill For, Just Another Saturday Night oraz The Long, Bad Night.

Amerykańska premiera zapowiedziana jest na 4 października tego roku.

Poza Brolinem w obsadzie są: Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Jessica Alba, Juno Temple, Eva Green, Jamie Chung, Jeremy Piven, Rosario Dawson, Ray Liotta, Christopher Meloni, Michael Madsen, Alexa PenaVega oraz Mickey Rourke. Musicie przyznać, że casting można uznać wielkim sukcesem, sądząc po imponującej obsadzie.

Drugiego ze zdjęć nie należy brać za ostateczne, które pojawi się w filmie, ponieważ Rodriguez napisał, że prawdopodobnie w filmie w tej scenie nie będzie padać deszcz.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.