Dorociński na polskim plakacie Miłości

Julia Kijowska i Marcin Dorociński w filmie Miłość. Film Sławomira Fabickiego (2012)

Dystrybutor Forum Film Poland zaprezentował plakat do najnowszego filmu Miłość. Film Sławomira Fabickiego.

Reżyserem i współautorem scenariusza jest Sławomir Fabicki. Polska kinowa premiera zaplanowana jest na 15 marca tego roku.

Marcin Dorociński oraz wschodząca gwiazda polskiego kina Julia Kijowska (najlepsza aktorka MFF w Salonikach) w poruszającej opowieści autorstwa Sławomira Fabickiego (Z odzysku), której pierwsze pokazy wzbudziły wielki entuzjazm widzów i krytyki. Miłość to historia kobiety uwikłanej w trudną relację, której konsekwencje wystawią jej szczęśliwe małżeństwo na długotrwałą próbę. W życie dwójki trzydziestolatków wkracza ktoś, kto sprawi, że będą musieli na nowo określić, czym jest dla nich wzajemne uczucie. Początkowo ufni i otwarci, potem zagubieni i coraz bardziej oddalający się od siebie bohaterowie zmuszeni są postawić sobie niezwykle ważne pytania. Czy chcą się wszystkim dzielić i czy wszystko powinni wiedzieć? Jak wiele są w stanie wytrzymać i co teraz oznacza dla nich słowo "kochać"? Miłość to film zainspirowany prawdziwą historią.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.