Plakaty i nie tylko Uniwersytetu potwornego

Zdjęcie z filmu Uniwersytet potworny (2013)

Potwory i spółka, animacja współpracy studia Pixar i Disney z 2001 roku, po 12 latach doczekała się kontynuacji. Już w tym roku, a dokładnie 5 lipca, dzięki Forum Film Poland nowa część Potwór i spółki, zatytułowana Uniwersytet potworny, zagości na naszych ekranach, a już dzisiaj prezentujemy pierwszą zapowiedź.

Potwory i spółka to wielka fabryka, gdzie dziecięcy krzyk przerabia się na energię napędzającą miasto Monstropolis. Zatrudnione tam potwory muszą się jednak wcześniej gdzieś nauczyć straszenia i o tym właśnie będzie opowiadała nowa animacja.

Reżyserią tym razem zajął się Dan Scanlon, a w wersji oryginalnej będzie można usłyszeć między innymi: Steve’a Buscemi, Kena Jeonga, Billy’ego Crystala oraz Johna Goodmana.

Plakaty postaci i ich wizytówki:


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.