Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Pierwsze zdjęcia z The English Teacher 1

The English Teacher to historia pewnej nauczycielki w średnim wieku (Julianne Moore), która pracuje w szkole średniej w niewielkiej miejscowości. Uporządkowane życie tej niezamężnej kobiety niespodziewanie wywraca się do góry nogami, gdy do miasteczka powraca z Nowego Jorku jej były uczeń, który załamany jest swoim niepowodzeniem jako dramaturga. Ojciec chłopaka chce, żeby syn poszedł do szkoły prawniczej. Jednak pełna determinacji nauczycielka usilnie namawia byłego ucznia do podjęcia dalszych prób pisarskich.

Poza Julianne Moore w filmie zobaczymy również takich aktorów jak: Michael Angarano (były uczeń), Greg Kinnear (ojciec), Nathan Lane (nauczyciel kółka teatralnego) oraz Lily Collins. Film jest debiutem kinowym doświadczonego reżysera telewizyjnego, Craiga Ziska.

The English Teacher premierę będzie mieć na kwietniowym festiwalu filmowym Tribeca, ale jednocześnie pojawi się na kilku platformach VOD w Ameryce.

Julianne Moore i Greg KinnearJulianne Moore i Greg Kinnear Lily Collins i Michael AngaranoLily Collins i Michael Angarano Michael Angarano i Julianne MooreMichael Angarano i Julianne Moore

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…