Jest reżyser Parku Jurajskiego 4!

Fagment plakatu filmu PARK JURAJSKI w 3D

Dzisiaj poznaliśmy nazwisko reżysera czwartej odsłony Park Jurajski 4. Został nim Colin Trevorrow. Producent filmu Frank Marshall ogłosił ten angaż przez Twittera, zwracając uwagę na to, że Trevorrow rozumie i szanuje świat jakim jest Park Jurajski.

Młody filmowiec był typowany jako czarny koń w wyścigu o reżyserię nowych Gwiezdncyh wojen. Później Trevorrow miał zająć się napisaniem i wyreżyserowaniem remake’u filmu Lot nawigatora z 1986 roku.

Colin Trevorrow znany jest przede wszystkim z niezależnego, dobrze przyjętego filmu Na własne ryzyko, który po raz pierwszy zaprezentował na festiwalu filmowym w Sundance rok temu. Na jego koncie znajduje się poza tym tylko jedna krótkometrażówka, dokument i film telewizyjny.

<a class=

Autorami scenariusza 4 części cyklu Rick Jaffa i Amanda Silver (Geneza planety małp). Patrick Crowley wraz z Marshallem jest producentem projektu, a Steven Spielberg będzie producentem wykonawczym filmu. Sequel zostanie nakręcony w 3D.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.