Jest reżyser Parku Jurajskiego 4! 1

Dzisiaj poznaliśmy nazwisko reżysera czwartej odsłony Park Jurajski 4. Został nim Colin Trevorrow. Producent filmu Frank Marshall ogłosił ten angaż przez Twittera, zwracając uwagę na to, że Trevorrow rozumie i szanuje świat jakim jest Park Jurajski.

Fagment plakatu filmu PARK JURAJSKI w 3D

Młody filmowiec był typowany jako czarny koń w wyścigu o reżyserię nowych Gwiezdncyh wojen. Później Trevorrow miał zająć się napisaniem i wyreżyserowaniem remake’u filmu Lot nawigatora z 1986 roku.

Colin Trevorrow znany jest przede wszystkim z niezależnego, dobrze przyjętego filmu Na własne ryzyko, który po raz pierwszy zaprezentował na festiwalu filmowym w Sundance rok temu. Na jego koncie znajduje się poza tym tylko jedna krótkometrażówka, dokument i film telewizyjny.

<a class=

Autorami scenariusza 4 części cyklu Rick Jaffa i Amanda Silver (Geneza planety małp). Patrick Crowley wraz z Marshallem jest producentem projektu, a Steven Spielberg będzie producentem wykonawczym filmu. Sequel zostanie nakręcony w 3D.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Krzysztof 2013-03-16

Hehe pamietam, jak sie zarzekali, ze NIGDY nie powstanie 4. czesc :P
Ale dobrze, ze powstanie, bo wszystkie poprzednie byly naprawde fajne ;]
Tylko kurcze dlaczego rezyser, ktory ma na swoim koncie 1 film?
Nie moglby Marshall sam zasiasc na stolku? No chyba, ze sa tam takie zasady, jak Wielkiej Brytanii – jest krolowa, ale rzadza inni.

Proszę czekać…