Multimedialny plakat Jurajskiego Parku 3D

Fagment plakatu filmu PARK JURAJSKI w 3D

W sieci pojawił się multimedialny plakat promujący Park Jurajski 3D. Obraz będzie odświeżoną i przekonwertowaną na 3D wersją filmu z 1993 roku.

Premierę filmu w Polsce zapowiedziano na 26 kwietnia 2013 roku, czyli w okolicach dwudziestej rocznicy tego kultowego filmu opowiadającego o wyspie, gdzie naukowcom udało się przywrócić do życia prehistoryczne dinozaury.

Przypomnijmy, że w obrazie ponownie oglądać będziemy popisy aktorskie Sama Neilla, Laury Dern, Jeffa Goldbluma, Josepha Mazzello czy Richarda Attenborougha.

Na lato 2014 r. planowana jest także czwarta część cyklu. Steven Spielberg będzie producentem wykonawczym projektu. Reżyserem został Colin Trevorrow (Na własne ryzyko).


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.