McConaughey zagra główną rolę u Nolana!

Matthew McConaughey w filmie MUD (2012)

Star Tribune (via Chud) ogłosiło, że w rozmowie aktor Matthew McConaughey (Magic Mike), potwierdził udział w nowym projekcie Christophera Nolana, zatytułowanym Interstellar. Kilka dni temu sieć obiegła informacja o Aktor ma zagrać główną rolę w filmie. Nie wiadomo jednak kim będzie jego postać w filmie – Cooper.

Fabuła filmu poza szczątkowym opisem nie jest znana. Grupa odkrywców wyrusza w podróż do innego wymiaru. Scenariusz do filmu napisał brat Christophera, Jonathan Nolan.

Premiera filmu wstępnie zapowiedziana została na 7 listopada 2014 r.

McConaugheya amerykańscy widzowie będą mogli niedługo, bo od 26 kwietnia, oglądać w filmie Mud. Na 2013 r. zaplanowane są również premiery filmów z jego udziałem, są to: Dallas Buyer’s Club (do roli w tym filmie McConaughey dramatycznie schudł) i The Wolf of Wall Street w reżyserii Martina Scorsese.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.