Czy powstanie Nawiedzona Polska 2?

Fragment teaserowego plakatu horroru HAUNTED POLAND: THE ORGINS (2014)

Czy powstanie Nawiedzona Polska 2 (org. Haunted Poland: The Origins), kontynuacja horroru z kategorii found footage z 2011 roku? To zależy od fanów. Twórcy sequela organizują zbiórkę funduszy, które przeznaczą na realizację tego filmu.

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem kampanii.

Celem jest uzbieranie 25 000 Euro. Za dotację darczyńcy mogą otrzymać płytę DVD z filmem, płytę z soundtrackiem z filmu czy być umieszczeni w podziękowaniach podczas napisów końcowych.

Nawiedzona Polska powstała za kwotę około 900 $ i została bezpłatnie umieszczona w sieci 3 września 2012 roku. Film możecie znaleźć tutaj.

Poprzedni film opowiadał o pewnej parze, Ewelyn (Ewelina Lukaszewska) i Pau (Pau Masó), którzy wybierają się w podróż na Kujawy. Pau ma poznać rodzinę dziewczyny, która pochodzi z tych stron. Na miejscu para doświadcza nadprzyrodzonych zjawisk.

Druga część ma się skupić na poszukiwaniach Ewelyn przez przyjaciółki grane przez Kate Korbel i Irene Gonzalez.

Na zachętę twórcy przygotowali materiały promujące, które publikujemy poniżej.

We wrześniu poprzedniego roku publikowaliśmy poza tym teaserowy plakat promujący film.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.