Są zdjęcia z planu nowego Kapitana Ameryki

Chris Evans jako Kapitan Ameryka w filmie Captain America: The Winter Soldier (2014)

Premiera marvelowskiego Iron Mana 3 coraz bliżej, Thor: Mroczny świat uderza do kin w listopadzie tego roku, więc studio przygotowuje się do rozpoczęcia prac trzeciego filmu tzw. fazy trzeciej, Captain America: The Winter Soldier. Obecnie trwają zdjęcia i z tej okazji publikujemy kilka pierwszych.

Na fotografiach z planu możemy zobaczyć Chrisa Evansa powracającego do roli Kapitana Ameryki i Scarlett Johansson jako Czarną wdowę.

Kapitan Ameryka łączy siły z Czarną wdową, by stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi, którym jest Winter Soldier (Sebastian Stan), rosyjski morderca po praniu mózgu i dawny przyjaciel Steve’a Rogersa.

Reżyserują Joe i Anthony Russo (serial Community). Scenariuszem zajęli się Stephen McFeely i Christopher Markus, którzy na swoim koncie mają trzy filmy Opowieści z Narnii.

Film zadebiutuje w kinach 4 kwietnia 2014 r.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.