Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Polski plakat Drugiego oblicza 2

Polski dystrybutor zaprezentował plakat Drugiego oblicza, filmu wyreżyserowanego przez twórcę Blue Valentine, Dereka Cianfrance'a. Jest to historia motocyklowego kaskadera (Ryan Gosling (I)) napadającego na banki, aby zapewnić przyszłość swojemu nowo narodzonemu dziecku. W końcu skonfrontuje się z młodym policjantem (Bradley Cooper).

Ryan Gosling i Eva Mendes w "Drugim obliczu"

Film do polskich kin wejdzie 24 maja.

PLAKAT

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Anita Nowakowska 2013-04-19

A jak dla mnie "wyrazista" czcionka i kolory to po prostu pójście po najniższej linii oporu. "Polskie" teksty w ogóle nie wtapiają się w plakat, jego klimat.

Nie wiem skąd zamiłowanie twórców do pytania z serii złotych myśli rozmaitych wypowiedzi. To jest OK przy okładkach DVD, ale plakat musi być reprezentacyjny. Cytat z CraveOnline – dany na siłę, a wprowadzenie kolejnej czcionki to już porażka.

Anonimowy 2013-04-19

Faktycznie porównując go z angielskim to nie ma o czym mówić.
Co do cytatu to taki cytat jest na końcu w trailerze Only God Forgives #2.. tylko że po francusku ale znaczy dokładnie to samo wiec nie wiem co ten cytat robi w całkiem innym filmie :P

Piotr Biernacki 2013-04-18

Wydaje mi się, że się postarali. Porównując go z angielskim, to jest lepszy. Dzięki czystej bieli i krwistej czerwieni napisy nabrałby lepszego kontrastu. Wizualnie prezentuje się bardzo dobrze, ale jak Santanico zauważył, niepotrzebnie walnęli ten cytat.

Anonimowy 2013-04-18

Nie jest zły, nasi graficy mogli się lepiej postarać..

Michał 2013-04-18

"mocniejszy niz drive" mogli sobie darowac

Proszę czekać…