Hobbit: Niezwykła podróż na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD 1

Film, który w Polsce obejrzało ponad 2 miliony widzów teraz może trafić do Twojej domowej kolekcji. Od 9 kwietnia ekranizacja powieści J.R.R. Tolkiena w sprzedaży.

Kadr z filmu

Pierwsza z trzech części filmowej trylogii oparta jest na ponadczasowym arcydziele Hobbit, czyli tam i z powrotem J.R.R. Tolkiena. Film Hobbit: Niezwykła podróż, nominowany do trzech Nagród Akademii®, to epicka przygoda, która przeniesie widzów ponownie w fantastyczny świat Śródziemia.

Bilbo Baggins (Martin Freeman), podobnie jak inne Hobbity, ponad wszystko kocha święty spokój. Jednak nieoczekiwana wizyta czarodzieja Gandalfa (Ian McKellen) staje się dla niego początkiem kłopotów i… wielkiej przygody.

Pojawiający się w norce Hobbita w towarzystwie Krasnoludów czarodziej, namawia Bilbo by ten przyłączył się do niebezpiecznej wyprawy, której celem jest zdobycie olbrzymiego skarbu Krasnoludów z Samotnej Góry i pokonanie strzegącego go straszliwego smoka Smauga. Mimo wątpliwości przewodzącego eskapadzie Thorina Dębowej Tarczy (Richard Armitrage) Gandalf przekonuje wszystkich, że Bilbo jest niezbędnym członkiem drużyny, a ten – choć niechętnie – ostatecznie przyłącza się do wyprawy. Tak rozpoczyna się największa i najniebezpieczniejsza przygoda w życiu Bilbo Bagginsa. Zanim bowiem on i jego przyjaciele dotrą do Samotnej Góry będą musieli pokonać wiele niebezpieczeństw oraz przebyć ziemie zamieszkałe przez okrutnych Orków i Gobliny.

New Line Cinema i Metro-Goldwyn-Mayer Pictures przedstawiają produkcję WingNut Films Hobbit: Niezwykła podróż. Wszystkie trzy filmy składające się na trylogię „Hobbit” obejmującą także filmy: „Hobbit: Pustkowie Smauga" i „Hobbit: Tam i z powrotem” zostały wyprodukowane przez New Line Cinema i Metro-Goldwyn-Mayer Pictures (MGM), z New Line jako zarządzającym produkcją. Warner Bros. Pictures odpowiada za światową dystrybucję kinową. Dystrybucja na wybranych terytoriach, jak również międzynarodowa dystrybucja telewizyjna obsługiwane są przez MGM.

Tytułową rolę w filmie zagrał nominowany do nagrody Emmy® Martin Freeman (Autostopem przez galaktykę, serial „Sherlock”). Oprócz niego w obsadzie „Hobbita” znaleźli się: nominowany do dwóch Oscarów® In McKellen (trylogia Władca Pierścieni, seria „X-Men”), Richard Armitrage (Captain America: Pierwsze starcie), Ken Stott (Jeden dzień), Graham McTavish (John Rambo), nominowany do Złotego Globu James Nesbitt (Krwawa niedziela) i Mark Hadlow (King Kong).

Okładka DVDOkładka DVDOkładka Blu-rayOkładka Blu-ray

WYDANIA BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™ I DVD
Film Hobbit: Niezwykła podróż na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD zadebiutuje już 9 kwietnia, w 5 wydaniach zawierających film w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy) oraz fantastyczne dodatki specjalne z polskimi napisami.

HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ
2-PŁYTOWA EDYCJA SPECJALNA (2 DVD)

Wydanie zawiera film w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy) oraz fantastyczne dodatki specjalne – z polskimi napisami:
10 obszernych materiałów filmowych stworzony specjalnie dla fanów, w tym:
Początek produkcji
Filmowanie w 3D
Post-produkcja
Światowa premiera w Wellington

HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ
2-PŁYTOWA EDYCJA LIMITOWANA Z ALBUMEM (2 DVD)

Wydanie zawiera film – w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy), fantastyczne dodatki specjalne z polskimi napisami oraz 64 stronicowy przepiękny album The world of Hobbits ze zdjęciami i krótkimi opisami w języku angielskim

HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ
2-PŁYTOWA EDYCJA SPECJALNA
(2 BLU-RAY™)

Wydanie zawiera film w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy) oraz fantastyczne dodatki specjalne z polskimi napisami:
Video blog Petera Jacksona (10 obszernych materiałów filmowych stworzony specjalnie dla fanów), w tym:

Początek produkcji
Filmowanie w 3D
Post-produkcja
Światowa premiera w Wellington

HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ
2-PŁYTOWA EDYCJA SPECJALNA W TRÓJWYMIAROWEJ OKŁADCE
(2 BLU-RAY™)

Wydanie zawiera film w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy) oraz fantastyczne dodatki specjalne z polskimi napisami:
Video blog Petera Jacksona (10 obszernych materiałów filmowych stworzony specjalnie dla fanów),
w tym:

Początek produkcji
Filmowanie w 3D
Post-produkcja
Światowa premiera w Wellington

HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ 3D
4-PŁYTOWA EDYCJA SPECJALNA W TRÓJWYMIAROWEJ OKŁADCE
(4 BLU-RAY™)

Wydanie zawiera:
Dysk 1: Film w wersji 3D w polskiej wersji językowej
(dubbing i napisy)
Dysk 2: Film w wersji 3D w polskiej wersji językowej
(dubbing i napisy)
Dysk 3: Film w wersji 2D w polskiej wersji językowej
(dubbing i napisy)
Dysk 4: Fantastyczne dodatki specjalne z polskimi napisami: 10 obszernych materiałów filmowych stworzony specjalnie dla fanów.

Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…