Nowa zapowiedź ostatniego sezonu Dextera!

Michael C. Hall jako Dexter Morgan

Jakiś czas temu mogliście oglądać teaser ósmego, ostatniego sezonu Dextera, w której przypomniano główne ofiary w serialu. Dzisiaj opublikowano nową zapowiedź.

Emisja premierowego odcinka sezonu nastąpi 30 czerwca (a nie jak w przypadku wcześniejszych sezonów – we wrześniu).

Za dnia Dexter Morgan (Michael C. Hall) jest specjalistą od badania śladów krwi pracującym dla Wydziału Zabójstw w Miami. W nocy staje się seryjnym mordercą eliminującym tych, którzy wymknęli się wymiarowi sprawiedliwości. Jednak, kiedy do Miami przybywa inny, bardzo specyficzny seryjny morderca, uporządkowany świat Dextera powoli zaczyna zamieniać się w chaos…

Z nowych bohaterów w serialu ujrzymy m.in.: Charlotte Rampling, która wcieli się w Evelyn Vogel, neuropsychiatrę specjalizującą się w dziecięcych psychopatach; Seana Patricka Flanery jako Jacoba Elroy, byłego policjanta posiadającego biuro detektywistyczne w Miami; Nicka Gomeza, który zagra zabójcę; Rhysa Coiro, który będzie poszukiwanym przez Debrę (Jennifer Carpenter) przestępcą, a Bethany Joy Lenz wystąpi w roli Cassie.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.