Pieniądze na film Braffa zebrane! 4

W środę pisaliśmy o rozpoczęci zbiórki funduszy na nowy film Zacha Braffa zatytułowany Wish I Was Here. Wczoraj reżyserowi udało się zebrać 2 miliony dolarów za pośrednictwem serwisu Kickstarter (link do akcji). Reżyser potrzebował jedynie czterech dni, by osiągnąć wyznaczony cel!

Imaginacyjna sekwencja w lesie autorstwa Colina Fixa

Obecnie (28.04. 13:00) projekt wsparło 29 829 osób, przeznaczając na ten cel 2 111 142 $. Akcja potrwa jeszcze przez 26 dni do 24 maja.

Twitt <a class=Twitt

Wish I Was Here ma zachować atmosferę debiutanckiego filmu Garden State, jednak nie będzie to bezpośrednia kontynuacja. Ma być to niezależny, skromny, bardziej osobisty film. Scenariusz napisał Zach Braff wraz ze swoim bratem, Adamem zeszłego lata. Film opowie historię Aidana Blooma (rola przeznaczona dla Braffa), aktora, ojca i męża, który w wieku 35 lat nadal próbuje odnaleźć siebie samego.

Zdjęcia prawdopodobnie rozpocząną się w sierpniu tego roku. Zach chciałby, aby film został zaprezentowany na festiwalu filmowym w Sundance (podobnie jak jego debiutancki obraz).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-04-28

Pewnie teraz w mediach zrobi się ciszej o całej akcji i Braff już tyle nie zbierze. Bardzo czekam na ten film, strasznie zdziwiło mnie opisywane przez Braffa wtrącanie się producentów. Zawsze byłem przekonany, że małe filmy mają względny spokój, zwłaszcza, że Garden State odniósł spory sukces kasowy (36 mln$ wpływów przy 2,5 mln$ budżetu).

Piotr Biernacki 2013-04-28

Uzbierają 20 mln i się okaże, że te "VISUAL EFFECTS MADE POSSIBLE BY" nie będą wcale takie "possible", a staną się faktem :D

Proszę czekać…