Pieniądze na film Braffa zebrane!

Imaginacyjna sekwencja w lesie autorstwa Colina Fixa

W środę pisaliśmy o rozpoczęci zbiórki funduszy na nowy film Zacha Braffa zatytułowany Wish I Was Here. Wczoraj reżyserowi udało się zebrać 2 miliony dolarów za pośrednictwem serwisu Kickstarter (link do akcji). Reżyser potrzebował jedynie czterech dni, by osiągnąć wyznaczony cel!

Obecnie (28.04. 13:00) projekt wsparło 29 829 osób, przeznaczając na ten cel 2 111 142 $. Akcja potrwa jeszcze przez 26 dni do 24 maja.

Twitt <a class=Twitt

Wish I Was Here ma zachować atmosferę debiutanckiego filmu Garden State, jednak nie będzie to bezpośrednia kontynuacja. Ma być to niezależny, skromny, bardziej osobisty film. Scenariusz napisał Zach Braff wraz ze swoim bratem, Adamem zeszłego lata. Film opowie historię Aidana Blooma (rola przeznaczona dla Braffa), aktora, ojca i męża, który w wieku 35 lat nadal próbuje odnaleźć siebie samego.

Zdjęcia prawdopodobnie rozpocząną się w sierpniu tego roku. Zach chciałby, aby film został zaprezentowany na festiwalu filmowym w Sundance (podobnie jak jego debiutancki obraz).


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.