Konkurs Piła III: Sprawdź najlepsze dzieła użytkowników fdb.pl 0

Zgodnie z obietnicą prezentujemy prace nadesłane na konkurs związany z Piłą III.

Prezentujemy wasze dzieła w wersji oryginalnej bez poprawiania błędów. 5 nagrodzonych prac w konkursie i 5 szczęśliwców, którym zostały wysłane płyty DVD z Piłą II ufundowane przez Kino Świat. Zapraszamy wszystkich do kina na Piłę III, bo warto obejrzeć .

bluevelvet90 – zakończenie

Amando są zasady- powiedział Jigsaw z wielkim trudem, patrząc jej prosto w oczy. Zasady są po to, żeby je łamać, tak jak ty złamałeś mnie, pozwól że oszczędze Ci bólu ale najpierw zobacz jaka niespodziankę mam dla Ciebie – powiedziała celując w niego pistoletem. W tym momencie do pomieszczenia weszła Addison, której nadgarstki były licznie okaleczone, znamy ją z drugiej części Piły. Amanda uśmiechnęła się ironicznie i powiedziała: Witaj siostro, już myślałam że nigdy nie przyjdziesz po czym spojrzała na Jigsawa z szyderczym uśmiechem na twarzy i rzekła Pomyśl co mogą zrobić Ci dwie Twoje ofiary, aby poczuć ulgę? – po czym nacisnęła spust celując w głowę Pana Układanki. W tym momencie do pomieszczenia wszedł przestraszony Jeff, lecz nie zdążył nic powiedzieć, bo Addison złapała go za ramię i wbiła mu środek usypiający, po czym powiedziała do Amandy: Gra rozpoczęta.

NeverGiveUp – zakończenie

Amanda trzymając w ręku pistolet, celuje w zrozpaczoną Lynn, nie zwracając uwagi na Jigsawa, który prosi ją by odłożyła broń. Mężczyzna, który wyprowadził ją z nałogu, sprawił że zaczęła cenić swoje życie, nie chce by znów zgrzeszyła, zabijając niewinną osobę. W pewnym momencie John bierze do ręki nóż i podcina sobie gardło, udowadniając tym, jak bardzo zależało mu na Amandzie. Kołnierz Lynn wybucha, zabijając ją, a zszokowana Amanda pada przed Jigsawem na kolana, łapiąc go za ręke i przepraszając. W tym czasie do pomieszczenia wchodzi Jeff, Amanda odwraca się do niego, a na jej ustach pojawia się irytujący uśmiech, po czym mówi: – Czas zabawić się o życie Twojej córki! Jeff budzi się w pokoju, w którym na środku leży telewizor, a obok kaseta VHS. Mężczyzna włącza film, a na monitorze ukazuje się jego zapłakana córka. Po chwili kaseta się wyłącza. Jeff nie wie kiedy materiał został nagrany i czy jego córka jeszcze żyje. Nagle zza ściany słyszy wołanie o pomoc i już wie, że nie tylko on został wciągnięty w gre.

Plecak – zakończenie i początek

Zakończenie

Amanda nie wytrzymuje nerwowo i w końcu strzela sobie w głowę, Jagsaw jak zawsze przyjmuje to ze spokojem. Dr Lynn krzyczy, glos rozpoznaje jej mąż który zaraz przybiega do pokoju. Przytula czule swoją żone, oboje płaczą, Pan układanka z ogromnym trudem składa zdania; drżącym głosem mówi że jest ojcem Dr Lynn, ta na początku nie może w to uwierzyć, jednak po paru chwilach wybucha płaczem, Jagsaw roni tylko jedną łzę, obejmują się. Nagle Jagsaw zaczyna się duśić, ledwo wskazuje dłonią na wyjście którym wybiega para w poszukiwaniu ratunku. Telefon na stole psychopaty nagle zaczyna dzwonić; resztkami sił odbiera on telefon i mówi; wszystko idzie zgodnie z planem, po czym kona…

Początek

Pomieszczenie 20×20m, ciemno, chłodno strasznie brudno, Jeff stoi w środku, przed nim stoliczek mały, a na nim 3 strzykawki z czerwoną cieczą i..dyktafon. Do każdej ze ścian przykuta jest osoba; młody bankier, Chris, syn Erica oraz… Jagsaw. Każdy przymocowany jest do sćiany inaczej. Przy środku wykopany jest też doł a koło niego stoi przezroczysta trumna wyścielana czerwoną tkaniną. Jeff włącza dyktafon, nagranie rozpoczyną się kwestią; Hallo Jeff i want to play a game…

Ronaldinho – początek

Po śmierci Jigsawa, Jeff odsłuchuje nagranie z dyktafonu, są tam wskazówki na temat nowej gry, która zakończy się niepowodzeniem i Jeff
już nigdy więcej nie zobaczy swojej ukochanej córki. Jeff podejmuje refleksję na temat swojego dotychczasowego życia i spuścizny jaką pozostawił po sobie Pan Układanka. Zdesperowany Jeff, który stracił rodzinę, podejmuje się kontynuowania morderczych gier,w których uczestnik zawsze będzie miał szanse na wygraną, czyli życie. Jeff mając do dyspozycji sprzęt, którym się posługiwał Jigsaw i Amanda obmyśla nowe i jeszcze krwawsze gry. Policja znajduje zwłoki Jigsawa i Amandy myśląc, że to już koniec zabójczych gier, wkrótce jednak się przekona, że jest w błędzie…

Adriano – początek

Corbett obudziła się w ciasnym pomieszczeniu, z zewsząd dochodził ją zgniły zgnielizny. Z każdą chwilą coraz bardziej zaczęło brakować jej powietrza, w ciasnym rogu pokoju ulokowane były zwłoki mężczyzny, obok niego dyktafon z nagraniem. Przełamując swój strach sięgnęła po dyktafon, nie wiedziała czego się spodziewać, uruchomiła taśmę. Witaj Corbett – usłyszała – przez wiele lat żyłaś w strachu nie kochana oraz nie doceniana przez rodziców, przez wiele dni myślałaś tylko o jednym: zemście na ojcu, który przez 3 lata szukał zemsty. A teraz posłuchaj mnie uważnie, wewnątrz ciała tego mężczyzny jest waga, musisz ją wydostać oraz przeważyć, abyś mogła wydostać się z pułapki, jednak waga ta przyjmie tylko krew, jest tak skonstruowana, że przepuści tylko gęstą ciecz, tak więc zadanie jest proste, napełnij ją krwią, ale pospiesz się, po śmierci krew u człowieka tężeje… zgiń lub przeżyj, wtedy rozpoczniesz życie na nowo, gdyż za drzwiami czeka na ciebie zbawienie.

W serwisie fdb.pl klikając TUTAJ możesz zobaczyć dwa zwiastuny promującePiłę III. W Pile III morderczą grą kieruje, znana nam z poprzednich części, Amanda. Głównym bohaterem tej gry będzie Dr Lynn Denlon, która zostaje porwana i przewieziona do starego opuszczonego magazynu, gdzie spotyka Pana Układankę, który jest przypięty do łóżka. Pan Układanka jest na granicy życia i śmierci, a zadaniem Dr Lynn jest utrzymywanie go przy życiu dopóki kolejny element układanki, Jeff, nie ukończy swojej części gry. Losy Lynn i Jeffa przetną się w najmniej nieoczekiwanym momencie.

Trwają już prace przygotowawcze do projektu Piła IV. Premierę zaplanowano na 26 października 2007 roku, czyli jak co roku w Halloween. Wiadomo już, że Leigh Whannell, James Wan i Darren Lynn Bousman nie wezmą udziału w tworzeniu następnej części Piły.

Kadr z filmu Pła III 2006Kadr z filmu Pła III 2006 Kadr z filmu Pła III 2006Kadr z filmu Pła III 2006 Kadr z filmu Pła III 2006Kadr z filmu Pła III 2006 Kadr z filmu Pła III 2006Kadr z filmu Pła III 2006 Kadr z filmu Pła III 2006Kadr z filmu Pła III 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

HeRr

Zeby zroić reklamę plusa z jigsawem i pokazać mu że minuta jest za 5 groszy,ciekawe czy wtedy by się podniecił,bo w 3 filmie był tak ch ( nie uzywamy tutaj takich wyrazow ;P – edit GB)anemiczny że aż go szkoda było.

prace byly niezle i byl to niewatpliwie najtrudniejszy KONKURS na fdb !! nie jest latwo byc rezyserem najdoskonalczego dziela ;) ale tylko dalismy wam okazje ;) przekonac sie o tym na wlasnej skorze … ldatego gratulacje za odwage i pozdrowienia dla tych ktorzy stchorzyli lub byli zbyt lenwi ;) plyt juz nie ma ale macie jeszcze szanse ;) do konca tygodnia czekam na wasze prace ;) najlepsze prace na pewno opublikujemy ;)

Anonimowy

Mało imponujące te teksty.

Jay
  1. Plecak #2 Adriano #3 Ronaldinho. Reszta zal.ru =] Ale i tak, gratulujemy zwyciezcom bo ja bylem zbyt leniwy =]
Trophy

Yeah, w końcu:D Dzięki Grzesiu.

EDIT: Fajne prace. Zgadzam się co do miejsc. ;) Gratuluję zwycięzcom.

Proszę czekać…